Straipsniai

 • Trinkelių priežiūros ir valymo būdai

  Trinkelių priežiūros ir valymo būdai

  Išsirinkome pačias gražiausias ir kokybiškiausias trinkeles, jas paklojo patys profesionaliausi klojėjai, laikydamiesi teisingos technologijos. Kiemas atrodo puikiai, negalime atsidžiaugti. Deja, laikui bėgant, mūsų kiemo vaizdas keičiasi ir nerimą kelia tarp...Skaityti daugiau »
 • Trinkelės ar asfaltas

  Trinkelės ar asfaltas

  Varžytuvėse “trinkelės ar asfaltas” laimi trinkelės dėl labai svarių argumentų, susijusių su praktiškumu, išvaizda, kaštais. Detaliau apie visus trinkelių pranašumus skaitykite žemiau. PATVARUMAS KRŪVIAMS. Nuo intensyvaus transporto krūvio betoninės trinkelės...Skaityti daugiau »
 • Kodėl trinkeles turi kloti profesionalai?

  Kodėl trinkeles turi kloti profesionalai?

  Jeigu norite, kad trinkelės tarnautų nemažiau kaip pusšimtį metų, jos turi būti tinkamai parinktos ir klojamos profesionalų rankomis, laikantis visų gamintojo reikalavimų.  Visų trinkelių gamintojai ir specialistai jums pasakys tą...Skaityti daugiau »
 • Ką svarbu žinoti apie trinkeles?

  Ką svarbu žinoti apie trinkeles?

  Trinkelės: kas, kam, kaip, kodėl? Trinkelės – viena iš populiariausių lauko dangų, kuriai būdinga ilgaamžiškumas, patvarumas, atsparumas. Trinkelės naudojamos takams, įvarioms aikštelėms, įvažiavimams, šaligatviams, gatvėms, gyvenamųjų namų kiemams ir sodų takeliams, laiptų...Skaityti daugiau »
 • Klinkerio trinkelių įrengimas su vandens lataku

  Klinkerio trinkelių įrengimas su vandens lataku

  Nuobodus kiemas, kuriame stovi šiukšlių konteineris ar mopedas, dažnai gadina  gražaus namo vaizdą, bet čia būtų galima atrasti daugiau „gyvenamosios“ erdvės. Apželdinkite ir pagražinkite jį, kaip mat kiemas atgis. Pradedame...Skaityti daugiau »
 • Vejos įrengimas, auginimas, priežiūra.

  Vejos įrengimas, auginimas, priežiūra.

  Gazono ir vejos sąvokos, vėjų tipai. Literatūroje dažnai sutinkamos gazono ir vejos sąvokos. Žmonės dažnai vartoja jas per daug nesusimąstydami, ar šie žodžiai sinonimai ar ne. „Gazon“ yra prancūziškos kilmės...Skaityti daugiau »
 • Trinkelių klojimas

  Trinkelių klojimas

  Betono ar klinkerio trinkelės gaminamos įvairių formų. Tačiau vienokios ar kitokios formos trinkelės yra vienodo storio, ir tai žymiai palengvina jų klojimą, skirtingai nei akmenų ar granito klojimo atveju. Išlyginamasis...Skaityti daugiau »
 • Granito klojimas

  Granito klojimas

  Natūralūs akmenys – upės žvirgždo apvalainukai, grindinio akmenys, plokštės, granitas – turi vieną bendrą savybę: jų storis yra nevienodas, todėl dengimo metu kiekvienas riedulys į išlyginamąjį sluoksnį turi būti įstatomas...Skaityti daugiau »
 • Trinkelių siūlių užpildai

  Trinkelių siūlių užpildai

  Pamirškite žoles ar samanas trinkelių tarpuose. Žinant kiek laiko ir pastangų tenka įdėti siekiant pašalinti trinkelių tarpuose atsiradusias žoles norime jums pristatyti trinkelių siūlių užpildus. Naudojant šiuos užpildus jūs tikrai...Skaityti daugiau »
 • Trinkelių klojimo technologija

  Trinkelių klojimo technologija

  Trinkelių klojimas, pagrindų įrengimas. Jeigu svarstote įsirengti įvažiavimą į kiemą ar takelį sode, atkreipkite dėmesį į betonines grindinio trinkeles. Šis produktas puikiai vertinamas dėl savo ilgaamžiškumo, bei puikios išvaizdos. Šiuo...Skaityti daugiau »
 • Gręžtiniai pamatai

  Gręžtiniai pamatai

  Kiekvienas statantis namą, nori jog viskas būtų atlikta tinkamai ir kokybiškai. Viena pirmųjų ir pagrindinių namo konstrukcijų yra pamatai. Nuo pamatų konstrukcijos, hidroizoliacijos, grunto savybių priklauso ir namo ilgaamžiškumas. Labiausiai...Skaityti daugiau »
 • Pamatų apsauga

  Pamatų apsauga

  Pamatų hidroizoliacija Nesvarbu kokie pamatai įrengti, būtina juos izoliuoti nuo vandens ir šalčio. Tam jog pamatai liktų sausi ir jų nepažeistu vanduo ar šaltis, būtina pamatus hidroizoliuoti ir įsirengti drenažą....Skaityti daugiau »
Call Now Button