Grunto tankinimas su gruntiniu vibrovolu AMMANN AR

Gruntinis vibrovolas AMMANN AR – įvairiems gruntų ir asfalto tankinimo darbams atlikti. Grunto tankinimas naudojamas statybose, taip pat tiesiant kelius, įrenginėjant šaligatvius, aikšteles, gatves, o jo paskirtis – efektyviai sutankinti įvairius gruntus – smėlį, žvyrą, molį ir kitas birias medžiagas.

Kam naudojami gruntiniai vibrovolai?

Paprastai tariant, gruntiniai vibrovolai skirti pagerinti pagrindo savybes ir padidinti statinio ar kelio ilgaamžiškumą bei stabilumą. Koks darbas bus atliekamas, priklauso nuo planuojamo darbo – ar tiesite kelią, ar statysite namą, gruntinis vibrovolas sklypą sutankins greitai ir paprastai.

 • Kelių tiesimui
 • Statybos aikštelių įrengimui
 • Oro uostų pakilimo takams
 • Uostų ir krovos aikštelių tankinimui
 • Parkavimo aikštelių įrengimui
 • Inžinerinių tinklų paruošimui
 • Kitiems žemės darbams

Pagrindinės Ammann AR vibrovolų savybės ir privalumai

 • Didelis tankinimo efektyvumas
 • Ergonomika ir patogumas operatoriui
 • Technologinės naujovės

Ammann volai yra žinomi dėl savo ilgaamžiškumo ir gebėjimo veikti sudėtingomis darbo sąlygomis. Dėl galingo vibracinio mechanizmo ir tinkamo svorio paskirstymo, šie volai pasiekia reikiamą tankinimo laipsnį per trumpą laiką. Be to, volų vibracijos sistema sukuria didelę centripetinę jėgą, leidžiančią efektyviai tankinti net ir sunkiai pralaidžius gruntus.

Dėl pažangaus variklio ir specialios kuro taupymo technologijos, darbas su šiais volais užtikrina ir mažesnes eksploatacijos išlaidas. Su gruntiniu vibrovolu gana paprasta ir patogu dirbti – moderni valdymo sistema, ergonomiška kabina su perstumiama ir pasukama operatoriaus sėdyne užtikrina efektyvų, komfortišką ir saugų darbą.

Didžiausias šio volo privalomas – išmaniosios tankinimo sistemos, nes operatorius gali realiu laiku gauti informaciją apie tankinimo efektyvumą ir atlikti reikiamus pakeitimus.

gruntinio vibrovolo nuoma ammann ar

Techninės savybės

 • Motovalandos: 40mh
 • Darbinis svoris: 6.490 kg
 • Variklis: Kubota V3307-CR-TE4
 • Variklio galingumas: 54,4 kW / 100 HP
 • Variklio emisijos standartas: EU stage V / US EPA T4f

Kaip atliekamas grunto tankinimas?

Kaip minėjome, gruntiniai vibrovolai naudojamas siekiant sutankinti gruntą ir asfaltą įvairiuose statybos projektuose. Tik ar žinote, kaip tinkamai atlikti darbą?

 1. Visų pirma, pasirenkamas tinkamas vibracijos režimas ir volo svoris pagal tankinamo paviršiaus tipą (gruntas ar asfaltas).
 2. Tada prasideda tankinimo procesas, laikantis iš anksto numatyto maršruto. Operatorius su volu važiuoja tiesiai ir tolygiai, pradedant nuo vieno teritorijos krašto ir judant į kitą, kad būtų išvengta per didelio tankinimo vienoje vietoje.
 3. Jei reikia papildomo tankinimo, važiuojama per tą pačią vietą kelis kartus, kiekvieną kartą šiek tiek perkeliant volą į šoną.
 4. Operatorius nuolat stebi tankinimo kokybę ir prireikus koreguoja volo greitį, vibracijos intensyvumą ar maršrutą.
 5. Vibracija įjungiama ir išjungiama priklausomai nuo grunto tipo ir tankinimo stadijos. Paprastai vibracija naudojama ant pirmųjų pravažiavimų.
 6. Ant galutinių pravažiavimų vibracija gali būti išjungta, kad būtų išlygintas paviršius ir pašalinti dirbamo ploto nelygumai.

Kodėl reikalingas ekskavatoriaus operatorius?

Visas mūsų mašina, tiek Bobcat, tiek greiderius, tiek ir gruntinius vibrovolus nuomojame kartu su patyrusiu operatoriumi. Įrenginio operatorius – savo srities specialistas, kuris yra susipažinęs su volo valdymo sistema ir saugumo reikalavimais bei žino visas vibrovolo valdymo subtilybes ir taisykles, todėl reikiamą darbą atliks greitai ir efektyviai.

Domina vibrovolo nuoma?

Jei reikalinga vibrovolo nuoma ar ieškote išsamesnės informacijos apie konkretų Ammann AR vibrovolą ar kitą sunkiąją ar smulkiąją techniką, kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją apie jums reikalingų mašiną nuomą ir padės išsirinkti geriausią įrenginį. Užtikriname patogias nuomos sąlygas, profesionalų aptarnavimą ir visuomet optimalias kainas!

DUK apie vibravolą ir grunto tankinimą

 1. Kam naudojamas gruntinis vibrovolas AMMANN AR?
  Gruntinis vibrovolas AMMANN AR naudojamas įvairiems gruntų ir asfalto tankinimo darbams atlikti. Jis efektyviai sutankina smėlį, žvyrą, molį ir kitas birias medžiagas
 2. Kokiems darbams atlikti naudojamas vibravolas?
  Kelių tiesimui, uostų ir krovos aikštelių tankinimui, statybos aikštelių įrengimui, parkavimo aikštelių įrengimui, nžinerinių tinklų paruošimui, kitiems žemės darbams.
 3. Kodėl reikia tankinti gruntą?
  Paprastai tariant, grunto tankinimas skirtas pagerinti pagrindo savybes ir padidinti statinio ar kelio ilgaamžiškumą bei stabilumą.
Scroll to Top